De Willa Cup van Bloomingville is een leuke kleine stenen mok met roze strepen en golvende rand. Het leuke voetje maakt de mok helemaal af. Lees meer..
De Willa Beker van Bloomingville is een prachtige kleine stenen beker met een speelse golfrand. Dankzij de elegante voet en het subtiele handvat straalt dit kopje pure vintage charme uit. De wit-roze strepen zijn met de hand geschilderd, waardoor elke beker uniek is. Perfect om je ontbijttafel op te fleuren en minstens zo mooi als decoratie op een open plank!
Waarom kiezen voor deze beker?
✔ Handgeschilderd & Uniek – Geen twee bekers zijn precies hetzelfde.
✔ Vintage & Elegant – Een klassieke uitstraling met speelse details.
✔ Veelzijdig & Decoratief – Ideaal voor koffie, thee of als sfeervolle blikvanger.
Details:
Inhoud: 215 ml
Afmetingen: Ø9 x H7,5 cm
Materiaal: 100% steen
Kleur: Roze met wit
De Willa Cup van Bloomingville is een leuke kleine stenen mok met roze strepen en golvende rand. Het..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen